Bağlantı elemanları noktasında firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel veya standart imalatlar gerçekleştirir. Bu bağlantı elemanları geniş kapsamlı olup genel olarak makinaların cıvata, vida, perçin, dübel, gijon, pim, segman, kopilya, somun, rondela veya özel bağlantı elemanlarını kapsar. Her sektörün ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle bu farklılığa hitap etmek adına özel bağlantı elemanları ile sektörlerin ihtiyaçlarına en uygun ve yüksek kalite standartlarını gözeterek imalat gerçekleştiriyoruz.

Bağlantı elemanları sektörlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Dolayısıyla sanayinin veya makinanın bulunduğu her noktada ihtiyaç oluşturur. Bu noktada bizim görevimiz ise, müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarına yönelik, kaliteli malzeme, sağlam işçilik ve güvenilir bir hizmet sunumu ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektir.

Bağlantı Elemanlarının İmalatını Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle standart ve özel bağlantı elemanı olarak iki ayrı kolda ihtiyaçlarınızı önceliyoruz. Özel veya sipariş bazlı olarak imalatları gerçekleştiriyoruz. Bu noktada bazen standart bağlantı elemanları müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, bazı sektörlerde karşılamamaktadır. Dolayısıyla özel ihtiyaçlara uygun şekilde üretimi de gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini üst noktada tutuyoruz.

Standart veya özel olsun, her iki durumda da profesyonel ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bu noktada ileri teknolojiyle dizayn edilmiş makine parkurlarımızda modern bir iş gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hızlı ve yüksek kalitede bağlantı elemanları imalatını yapmış oluyoruz. Yeni nesil ekipmanların önemi imalatın yapımı noktasında büyük avantajları da beraberinde getirir. Bu bilinçle hareket eden firmamız hem fonksiyonel hem de hızlı bir imalat süreci geçirmektedir.

Neden Bereket Makina?

Bereket Makina olarak yılların tecrübesiyle bu sektörde varlığımızı koruduk ve sürekli gelişim göstererek iş ağımızı genişlettik. Engin tecrübelerimiz, kullandığımız ileri teknoloji, yüksek verimlilik esaslı çalışma prensiplerimiz sayesinde ülkemize ve dünyaya olumlu katkılar sunduk. Bağlantı elemanları, alanında profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından verilir. Ayrıca tüm teknik ekipmanlarımız her türlü ihtiyacı karşılayacak nitelikte özelliklerle donatılmıştır. Nitelikli iş gücü sağlayarak, üretimde verimliliği sağlayan Bereket Makina olarak müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek güvenilir bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Eğer özel bağlantı elemanı ihtiyacı duyduğunuz bir sektörde iseniz veyahut standart bağlantı elemanlarının yeterli olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinebilirsiniz.