HAKKIMIZDA

” Şans Bir Gün, Kalite Hergün Yüzünü Güldürür “
” Farkımız Kalitemiz “

Bereket Makine , 2011 yılında Musa BEREKET tarafından İSTANBUL da kuruldu. Küçük bir atölyede faaliyetlerine başlayan işletme Fason İmalatı ve Yedek Parça İmalatında sektörünün öncü firması haline geldi. 

Bereket Makine ürün 2011 yılından itibaren makine parkını genişleterek her geçen gün daha kaliteli üretim ve kapasite arttırımı yaparak pazarın ihtiyacı olan kalite seviyesinin üzerinde fason imalatı yapmaktadır.

2011 yılından itibaren CNC Torna ve Freze makineleri ile Fason İmalatına yoğunlaşan Bereket  Makine;  geniş üretim yelpazesiyle yatırım malı üretimine devam etmektedir. Nitelikli işgücü alt yapısı ileri teknolojiyi yakından takip etmek ve yeni nesil teknolojiye uyum sağlamak suretiyle makine sektöründe 2011 yılından bugüne uzmanlaşarak devam etmektedir. Yıllar itibari ile üretim kapasitesini artırarak ve fason imalat ve yedek parça imalatında güncel makine parkuru ile imalatına hız kesmeden devam etmektedir. 

Bereket Makine, Tedarik zincirini ağırlıklı olarak yurtiçinden tercih etmektedir. İstihdam sağlamanın yanı sıra nitelikli insan kaynağı yetiştirmek suretiyle ülkemizin beşeri sermaye gücünü artırmaktadır.