Otomotiv yedek parça imalatı noktasında hizmet veren firmamız, hemen hemen tüm otomobil markalarının yedek parça sanayisinin imalatını yapmaktadır. Bu noktada kaliteli malzeme ve işçilik ile verdiğimiz hizmetimizde orijinal parça kalitesinde üretim gerçekleştiririz. Orijinal parçaların üretim şartlarını taşıyan firmamız, aynı malzemeyi kullanmaya özen gösterir. Çıkma parçalar tercih etmek istemeyen ve orijinale en yakın otomotiv yedek parça talep eden tüm müşterilerimiz Bereket Makina ayrıcalıklarından faydalanabilir.

Otomotiv sektörünün en büyük ihtiyacı olan yedek parça üretimi alanında profesyonel teknik ekipleri tarafından verilmelidir. Bu bilinçle hareket eden firmamız hem teknik servis ekipleri hem de ileri teknoloji özelliklere sahip olan ekipmanlar ile kaliteli hizmet sunumu gerçekleştirir.

Hangi Otomotiv Yedek Parçalarını Üretiyoruz?

Bereket Makina otomatik yedek parça imalatı konusunda geniş kapsamlı bir hizmet verir.

İhtiyaçlarınıza en uygun olacak şekilde aracınızda hangi parçanın yedek parça imalatını yaptırmak istiyorsanız, buna yönelik çözümsel ve profesyonel teknik müdahalelerle Bereket Makina’dan gerekli yardımları alabilirsiniz.

Neden Bereket Makina?

Bereket Makina olarak yılların tecrübesiyle bu sektörde varlığımızı koruduk ve sürekli gelişim göstererek iş ağımızı genişlettik. Engin tecrübelerimiz, kullandığımız ileri teknoloji, yüksek verimlilik esaslı çalışma prensiplerimiz sayesinde ülkemize ve dünyaya olumlu katkılar sunduk. Otomotiv yedek parça imalatı, alanında profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından verilir. Ekibimizin uzmanlık alanının geniş olması sayesinde Türkiye’deki hemen hemen her markanın yedek parça ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Ayrıca tüm teknik ekipmanlarımız her türlü ihtiyacı karşılayacak nitelikte özelliklerle donatılmıştır. Nitelikli iş gücü sağlayarak, üretimde verimliliği sağlayan Bereket Makina olarak müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek güvenilir bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.